Terapia pohybom

Cieľom terapie je nielen odstrániť bolesti, ale aj pochopiť vlastné telo a dôvody, prečo bolesti vznikajú. Každý klient je individuálny a má iný problém. Vyberte si spôsob, ktorý najviac vyhovuje práve vám!

 

 

GYROTONIC®

GYROTONIC® je novinkou na Slovensku.  Ak máte radi výzvy a chcete sa naučiť niečo nové, GYROTONIC® je to pravé pre vás! Na rozdiel od GYROKINESIS® využíva prístroj, ktorý sa prispôsobí potrebám klienta. Je to individuálne cvičenie (jeden klient, jeden tréner). Vďaka tomu pocítite natiahnutie ako nikdy predtým! 

Toto cvičenie spája jógu, tai chi, plávanie, tanec. Spája a ducha a telo, uvoľňuje mysleľ. 

Cvičenie na stroji dáva klientovi oporu, odpor , ale tiez ho vedie k väčšiemu natiahnutiu.

 

Individuálna hodina na GYROTONIC®  Pulley Tower  - po dohode s klientom

 

GYROKINESIS®

Metóda cvičenia GYROKINESIS® sa teší obľube nielen u tanečníkov, ale aj širokej verejnosti. Je to spojenie tanca, jógy, tai-chi a gymnastiky.  Stimuluje cievny systém, posilňuje, ale aj uvoľňuje svaly, aktivizuje hlboký stabilizačný systém, využíva dýchaciu gymnastiku a poohýba vašu chrbticu do všetkých strán. Špirály, vlny, predklon, záklon, rotácie... Objavte nový spôsob pohyb

 

MYO TERAPIA

Myo terapia je hlboká masáž svalov, kedy sa uvoľňujú mäkké štruktúry a fascie, tlakom sa uvoľňujú trigger pointy (spúšťacie  body) a aj napriek tomu, že je to niekedy bolestivé, je to skvelý spôsob, ako uľaviť od bolesti.

 

 

SOFIOTERAPIA

S pomocou Sofioterapie vieme nájsť pravú podstatu ochorenia, pochopenie všetkých vplyvov na stav človeka a nájdenie vnútorného mieru klienta.